אומרים ש...

תמונה_LI.jpg

הי דנה

תודה על סיכום ההמלצות בעקבות המפגש שלנו.

המפגש והשיח איתך נתן לי תובנות וזויות ראיה רחבות יותר למצבים יום יומיים שאני נתקלת בהם בטיפול ובתמיכה באמא.

תודה על הפידבק שנתת לי. הרגשתי שיצאתי מחוזקת מהפגישה איתך. גם הידיעה שיש לנו כתובת להתייעצויות במקרה הצורך נותנת לי סוג של שקט נפשי.

תודה על הספר, אני משוכנעת שהוא יהיה לנו לעזר.

נהיה בקשר, א'

הי. תודה רבה רבה על הפגישה.

יצאתי מהפגישה בהרגשה שלא היו תגליות, אבל ככל שהזמן עבר, הבנתי שממש עשינו סדר בדברים, שמנו הכל על השולחן.

ה"תעשה ואל תעשה" היה חשוב, ונראה לי שהתחיל איזה תהליך של השלמה עם המצב והוא קשה....

עובדת על זה. המון תודה.

טליה מראשון לציון

  

שלום לך ד"ר דנה, חג שמח ומלא טוב שיהיה לך ולכולנו. כל בני המשפחה בדעה אחת, כמעט, קראו ונענו לשיחה שהייתה עמך בביתנו ולאחר מכן הסיכום. עזרת לנו לסדר את הרגשות, המחשבות, העשייה היום יומית. את למה אנחנו שואפים ולמה באמת אפשר יהיה להגיע בהתקדמות של ס'. לילדים המילה גסיסת המוח הייתה מאד קשה. אך כנראה שזה חלק מתהליך ההתפקחות שלנו ובמידה מסוימת ההשלמה.

שוב מודה לך מקרב לב על כל שהבאת בשיחה האנושית והמעניינת והמכילה אותנו.

כל טוב ולהתראות.

ח' מעמק יזרעאל 

לדר' דנה היקרה -
אין מספיק מילים להכיל את כמות התודות המגיעות לך!!  מהרגע הראשון זיהית את הבילבול וחוסר האונים וגילית מקצועיות הבנה ואכפתיות שמלוות אותי עד היום!
הפגישות האישיות תרמו מעבר לניתן לתאר! גם כשהיה קשה להסביר את הסיטואציות בהן התמודדתי, הבנת מיד במה מדובר והקשבת, חיבקת ולימדת בסבלנות אין קץ  איך להתמודד. 

אולי זה נשמע קלישאתי אך באמת שאין לי מושג איך הייתי מתמודדת עם מחלתה של אמא ללא עזרתך.

תודה ענקית על הליווי הצמוד והתמיכה שלא מפסיקה עד היום.

ריקי מחולון

כמטפלת עיקרית של בעלי, חולה אלצהיימר צעיר, הימים האלו קשים במיוחד. בשיחת התייעצות קיבלתי מד"ר פאר אוזן קשבת ועצות מעשיות שעוזרים מאד להמשך ההתמודדות.

תודהה רבה, טוב שיש למי לפנות.

ר' ממצפה בצפון

דנה הי, תודה רבה על הפגישה היום, אבא שלי סיכם: היה מאוד מאוד חשוב. והוא לא איש שרגיל להיעזר או להודות שמישהו עזר לו... אז תודה רבה🙏.

אני מאמינה שההבנה שלו שמה שהיא עושה זה לא בשליטתה, ולא בכוונה, תחלחל לו והוא קצת יתמתן. אנחנו עושים מה שאפשר . יום טוב ושוב תודה !

ועוד דבר: אני חושבת שמה שאת עושה זה ממש עבודת קודש. כל כך הרבה בתים ומשפחות נופלות בוודאי בחוסר הידיעה והתסכול. בלא הדרכה מתאימה, סוף החיים של האהובים שלנו הופך למתסכל ומלא כעסים  במקום מלא אהבה וקבלה .

שמחה מהוד השרון